KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409294
nr 1740 9294
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:24:51
100 kr
150 kr
300 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr